www.ladneogrody.eu
e-mail: agawest@gazeta.pl
tel. 500-215-482

Ogród to harmonia, natura, życie, spokój i radość..

Firma "Ever-Green" powstała w 2006 i od tego momentu działamy na terenie województwa podlaskiego oraz całego kraju. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów przydomowych, parków, placów zabaw - zielni przyulicznej i miejskiej. Wykonujemy inwentaryzacje zieleni, rewaloryzacje zabytkowych założeń ogrodowych, opracowania dendrologiczne oraz opinie z zakresu architektury krajobrazu.

Posiadamy w swoim dorobku wiele udanych projektów oraz realizacji (część w port folio). Zaufało nam wiele instytucji oraz klientów indywidualnych.

Jako architekt krajobrazu posiadam wieloletnie doświadczeniem zarówno w projektowaniu zieleni publicznej jak i indywidualnej. Tworzone przeze mnie ogrody stają się piękną i urokliwą przestrzenią odpoczynku, wyciszenia, harmonii i natury.

Moje realizacje i projekty zostały umieszczone w książce "Polscy architekci krajobrazu". Jako właścicielka firmy kilka razy byłam nominowana do tytułu "Kobieta biznesu". Prowadzę szkolenia z zakresu projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i serdecznie zachęcam do współpracy.