www.ladneogrody.eu
e-mail: agawest@gazeta.pl
tel. 500-215-482


Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to pierwszy i najważniejszy etap powstawania ogrodu.

Projektując ogród zawsze dopasowuję go do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Projektowanie ogrodów jest procesem, który realizowany jest w kilku etapach. Począwszy od analizy stanu faktycznego, rozmowy z klientem, po przygotowanie szkicu koncepcyjnego i sporządzenie projektu szczegółowego ogrodu. Głównym obszarem działania mojej firmy jest Białystok oraz Warszawa. Tworzę ogrody w różnych stylach – szczególnie lubię te naturalne, przypominające kwietne łąki, płynące źródełka czy szumiące lasy. Takie ogrody dzięki odpowiedniemu doborowi roślin nie wymagają zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych i automatycznego nawadniania, stanowiąc jednocześnie prawdziwą symfonię barw, faktur i zapachów.

Z przyjemnością projektuję również ogrody minimalistyczne, modernistyczne, miejskie używając nowatorskich i kreatywnych rozwiązań, łącząc często nietypowe materiały i style.

Dzięki temu, że posiadam wieloletnie doświadczenie potrafię bezbłędnie dobrać rośliny, tak by jednocześnie przystosowane były do naszego klimatu, środowiska, warunków glebowych oraz typów użytkowania ogrodu. Jednocześnie tworzą one niepowtarzalne kompozycje, kuszą zapachem i kolorem. Projektuję ogrody tak, by o każdej porze roku czarowały kolorem lub formą.

Projektujemy ogrody przydomowe – małe i duże, zieleń na balkonach i tarasach oraz zieleń publiczną – parki, skwery, place zabaw, zieleń na osiedlach mieszkaniowych, zieleń przyuliczną.

Miejscem gdzie zaprojektowaliśmy najwięcej ogrodów jest Białystok i Warszawa.